V SZKOLNY TURNIEJ UNIHOKEJA o Puchar Przechodni Rady Rodziców

W kategorii chłopców klas IV-VI:

I miejsce i Puchar Przechodni Rady Rodziców zdobyli chłopcy z klasy VIa

II miejsce – chłopcy z klasy VIbc

III miejsce – chłopcy z klasy Vc

IV miejsce – chłopcy z klasy IVab

V miejsce – chłopcy z klasy Va

VI miejsce – chłopcy z klasy Vb 

  Tytuły przyznane w czasie turnieju

„Najlepszy Strzelec” – Piotr Kruk 6a

„Najlepszy Bramkarz” – ex aequo Kamil Kwiatkowski 5c i Szymon Brykała 6a

„Najlepszy Zawodnik” – Filip Szymański 6a 

W kategorii dziewcząt klas IV-VI:

I miejsce i Puchar Przechodni Rady Rodziców zdobyły dziewczęta z klasy VIb

II miejsce – dziewczęta z klasy Va

III miejsce – dziewczęta z klasy VIac

IV miejsce – dziewczęta z klasy Vc

V miejsce – dziewczęta z klasy Vb

VI miejsce – dziewczęta z klasy IVab  

 Tytuły przyznane w czasie turnieju

„Najlepsza Strzelczyni” ex aequo – Wiktoria Kiełbińska 6a, Julia Chmielewska 6b

„Najlepsza Bramkarka”– Nikola Woroniecka 5a

„Najlepsza Zawodniczka” – Anna Lewandowska 6b

 

W kategorii chłopców klas VII-VIII:

I miejsce i Puchar Przechodni Rady Rodziców zdobyli chłopcy z klasy VIIIab

II miejsce – chłopcy z klasy VIIb

III miejsce – chłopcy z klasy VIIb 

Tytuły przyznane w czasie turnieju
„Najlepszy Strzelec”– Jakub Sobiecki 8b
„Najlepszy Bramkarz”– Sebastian Ługowski 8a
„Najlepszy Zawodnik” ex aequo – Jakub Gawliński 8a, Bartosz Górajczyk7a, Marcel Wiśniewski 7b

 

W kategorii dziewcząt klas VII-VIII:

I miejsce i Puchar Przechodni Rady Rodziców zdobyły dziewczęta z klasy VIIb

II miejsce – dziewczęta z klasy VIIa

III miejsce – dziewczęta z klasy VIIIab

 

 Tytuły przyznane w czasie turnieju

„Najlepsza Strzelczyni” – Olga Florczak 7b

„Najlepsza Bramkarka” – Kinga Sepioła

„Najlepsza Zawodniczka” – Ewelina Bogdańska 8a, Natalia Nowacka 7b, Karolina Przybysz 7a


Finał Międzypowiatowy Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych SIERPC 2019

W kategorii dzieci: 

5 miejsce – dziewcząt

7 miejsce – chłopcy, 
W kategorii młodzież: 

7 miejsce – dziewczyny

12 miejsce – chłopcy

Osiągnięcia indywidualne
4 miejsce Artura Woroniecki

6 miejsce Natalii Ławickie

9 miejsce Alicja Krzemińskaj. 

Uczniowie Ci zakwalifikowali się do finału wojewódzkiego


 

Powiatowe Sztafety Biegów Przełajowych – MIMS 

  Wyniki w poszczególnych kategoriach:
Kategoria DZIECI – dziewczynki:
I – SP Bielsk
II – SP Słupno
III – SP Radzanowo
IV – SP Maszewo Duże
V – SP Stare Proboszczewice
VI – SP Staroźreby
VII – SP Bodzanów
Kategoria – DZIECI – chłopcy
I – SP Bielsk
II – SP Staroźreby
III – SP Słupno
IV – SP Radzanowo
V – SP Bodzanów
VI – SP Wyszogród
VII – SP Stare Proboszczewice
VIII – SP Maszewo Duże

 

Kategoria -MŁODZIEŻ – dziewczęta
I – SP Słupno
II – SP Maszewo Duże

III – SP Radzanowo
IV – SP Bielsk
V – SP Bodzanów
VI – SP Stare Proboszczewice
Kategoria – MŁODZIEŻ – chłopcy
I – SP Słupno
II – SP Stare Proboszczewice
III – SP Wyszogród
IV – SP Radzanowo
V – SP Bielsk
VI – SP Bodzanów
VII – SP Maszewo Duże

 


 

Sukcesy uczniów z naszej szkoły w XX Jesiennym biegu Przełajowym na Mazowszu:

 

              W rywalizacji drużynowej nasza szkoła zajęła I miejsce w kategorii dziewcząt i I miejsce w kategorii chłopców –otrzymała dyplomy i puchary. Dziękujemy wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy aktywnie włączyli się w bieg zdobywając punkty.

W rywalizacji indywidualnej:

Rocznik: chłopcy 2006                  

1 –Marcel Wiśniewski

2 Oskar Gawliński 

4 –Łukasz Mikołajczyk  

Rocznik: dziewczęta  2006        

3 -Olga Florczak

5 – Karolina Przybysz 

Rocznik: chłopcy 2005                  

1-     Jakub Sobiecki  

Rocznik: chłopcy 2009                  

2 – Kacper Adamski

5– Oliwier Zieliński

 6 -Krystian Kiełpiński 

Rocznik: dziewczęta 2009          

5 –Marcelina Gala

 Rocznik: chłopcy 2010

4- Bartosz Sztendur

6 – Filip Zalewski 

Rocznik: dziewczęta 2010

1-     Maja Jóźwiak

2-     Zuzanna Banasiewicz

3-     3Maja Wiśniewska

6-     Weronika Majewska  

Rocznik: chłopcy 2011  

2-     Piotr Gajewski            

 

Rocznik: dziewczęta 2011

1 – Wiktoria Woźniak     

2 – Nikola Gawlińska

3 -Amelia Wierzbicka 

Rocznik: chłopcy 2012  

1-     Mikołaj Koper

4 – Igor Kruk 

 

 

Rocznik: chłopcy 2011  

2-     Piotr Gajewski           

Rocznik: dziewczęta 2011

1 – Wiktoria Woźniak     

2 – Nikola Gawlińska

3 -Amelia Wierzbicka 

Rocznik: chłopcy 2012  

1-     Mikołaj Koper

4 – Igor Kruk 

Rocznik: dziewczęta 2012        

1-     Klaudia Karulak

2-     Zuzanna Ziemkiewicz

4- Helena Tybuś

5-     Julia Gawecka

6–  Wanessa Maranowska 

Rocznik: chłopcy 2008                

1-     Dawid Kiełpiński

4– Marceli Gontarek 

Rocznik: dziewczęta 2008          

3- Alicja Krzemińska 

Rocznik: chłopcy 2007                  

3- Artur Woroniecki

4-Filip Szymański 

Rocznik: dziewczęta 2007                          

4- Natalia Ławicka 

Bieg otwarty

Kategoria: mężczyźni „Bieg 20-lecia”

6-Marcel Wiśniewski 

Bieg otwarty

Kategoria: kobiety „Bieg 20-lecia”  

1– Alicja Krzemińska

2– Natalia Ławicka

4– Maja Lewandowska

6 -Julia Rembowska

W kategorii klas:

I – klasa 7b

II – klasa 1b

III – klasa 4a

IV – klasa 1a

V – klasa 2b

VI – klasa 3a

 GRATULUJEMY!

Sekretarz UKS „Atleta” Monika Wolińska

Czcionka
Kontrast