Uczniowski Ludowy Klub Sportowy "Olimpia"

Prezes: Mariusz Kusy

03.07.2019r. Olimpia Radzanowo w finale Cedalion Cup 2019 Lokeren (Belgia)  

 W dniach 28 czerwca - 2 lipca drużyna ULKS Olimpia Radzanowo pod wodzą trenera Mariusza Kusego w składzie: Mateusz Atlak, Mateusz Bogdański, Grzegorz Krzemiński, Daniel Jabłoński, Rafał Zieliński, Mateusz Tomczak, Kacper Woźniak, Bartłomiej Witkowski, Kacper Wachowski, Adam Ławicki wzięła udział w silnie obsadzonym międzynarodowym turnieju piłki ręcznej Cedalion Cup w Lokeren (Belgia).

Turniej był podzielony na fazę zasadniczą i fazę play-off. W fazie zasadniczej nasi chłopcy odnieśli cztery zwycięstwa z drużynami Lokeren, Brasschaal, Apollon Kortrijik, MHB Marcq i jedną porażkę z niemieckim zespołem JSG Hiesfeld-Aldenrade. W fazie play-off drużyna Olimpii rozegrała półfinał z belgijskim Brasschaat odnosząc zwycięstwo 14:12 i kwalifikując się do finału Cedalion Cup. W finale na naszą drużynę czekał silny francuski zespół MHB Marcq z którym zdecydowanie wygraliśmy w fazie zasadniczej 14:10. Jak wiemy finały rządzą się swoimi prawami i po bardzo zaciętym, emocjonującym i wyrównanym meczu musieliśmy uznać wyższość rywala. O wyniku decydowały detale niemniej jednak z Belgii wracamy ze srebrem, z głowami podniesionymi wysoko, gdyż jest to jedno z największych osiągnięć szkoły i klubu na arenie międzynarodowej.

 Gratulacje dla chłopaków, sztabu trenerskiego i opiekunów za walkę do końca i godne reprezentowanie szkoły i gminy Radzanowo.


17.06.2019r.  ULKS OLimpia Radzanowo wygrywa IV turniej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Radzanowie
W dniu 17.06.2019 roku SP Radzanowo i Olimpia Radzanowo była organizatorem turnieju piłkarzy ręcznych. Zawodnicy ULKS Olimpia Radzanowo odnieśli same zwycięstwa zostawiając w pokonanym polu Skrwę Gostynin i Victorię Piaseczno.
Wyniki turnieju: Olimpia - Skrwa 23: 16/ SKRWA- Victoria 19:28/ Olimpia - Victoria 20:14
Klasyfikacja turnieju:
1. Olimpia Radzanowo
2. Victoria Piaseczno
3. Skrwa Gostynin
Gratulacje dla naszej drużyny i wielkie podziękowania dla rywali za przybycie i grę fair play.

Fotorelacja

prev next

11.03.2018r.  ULKS OLIMPIA Radzanowo w dniach 8-10 marca była uczestnikiem IV Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Burmistrza Piaseczna juniorów i juniorek młodszych, zajmując XI miejsce w kategorii dziewcząt i VII miejsce w kategorii chłopców. W kadrze naszego zespołu występowali uczniowie klas sportowych SP Radzanowo i ubiegłoroczni absolwenci Gimnazjum w Radzanowie.

Nagrody indywidualne zdobyli: Mateusz Atlak - najlepszy strzelec turnieju zdobywca 30 bramek, Klaudia Mękarska - najlepsza zawodniczka drużyny, Mateusz Bogdański - najlepszy zawodnik drużyny w turnieju.

Gratulacje:)