Sukcesy sportowe 2018/2019


14.10.2018r. Sukcesy na Drużynowym Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego

 Drużyny dziewcząt - Justyna Borucka, Natalia Kosielińska, Julita Bąbała i chłopców - Piotr Majchrzak, Bartosz Górajczyk, Krystian Jodłowski uczestniczyły w Powiatowym Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego w Wyszogrodzie w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Dziewczęta zdobyły I miejsce, a chłopcy III miejsce.

Gratulujemy :)

prev next

08.11.2018r. SP Radzanowo na najwyższym podium w Biegu Niepodległości w Podgórzu

 Super pogoda, super atmosfera w zespole, super wyniki indywidualne i drużynowe - tak można w skrócie opisać występ naszej reprezentacji w XXIV Jesiennych Biegach Przełajowych z okazji Dnia Niepodległości w Podgórzu. Ta prestiżowa impreza okazała się dla naszych uczniów bardzo szczęśliwa, gdyż drużynowo w kategorii "młodzież" chłopcy i dziewczęta zajęli I miejsce, natomiast w kategorii "dzieci" chłopcy - III miejsce.
Sukcesy indywidualne:

I miejsce rocznik 2008/09 - Kiełpiński Dawid

II miejsce rocznik 2003 - Majchrzak Klaudia
II miejsce rocznik2007 - Woroniecki Artur
II miejsce rocznik 2003 -Atlak Mateusz
III miejsce rocznik 2003 - Bigos Julia
IV miejsce rocznik 2003 - Gawlińska Natalia

IV miejsce rocznik 2006 -Wiśniewski Marcel
V miejsce rocznik 2004 - Jabłoński Łukasz
VI miejsce rocznik 2004 - Jodłowski Igor
Gratulujemy sukcesów, sportowego charakteru oraz drużynowego ducha walki :)

prev next

07.10.2018r.  Drużyny z  naszej szkoły na podium w Wyszogrodzie

 Drużyny chłopców i dziewcząt uczestniczyły w Rejonowym Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego, który odbył się w Wyszogrodzie w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Dziewczęta zdobyły I miejsce, a chłopcy II miejsce. Tym samym obie grupy zakwalifikowały się do zawodów powiatowych. :)

Drużyna dziewcząt: Justyna Borucka, Natalia Kosielińska, Julita Bąbała; Drużyna chłopców: Piotr Majchrzak, Bartosz Górajczyk, Krystian Jodłowski.


24.10.2018r. SP Radzanowo na podium w Sierpcu

 W Sierpcu odbyły się Międzypowiatowe zawody w Indywidualnych Biegach Przełajowych w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Reprezentacja SP Radzanowo osiągnęła bardzo dobre wyniki wygrywając klasyfikację drużynową chłopców w kategorii „młodzież”, oraz zajmując drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej dziewcząt w kategorii „młodzież”.

 Indywidualnie nasi reprezentanci zdobyli rekordową ilość 21 kwalifikacji do finału wojewódzkiego, który odbędzie się na wiosnę 2019 roku. Na medalowych i czołowych pozycjach biegi ukończyli: Mateusz Atlak – I miejsce, Mateusz Bogdański  – II miejsce, Grzegorz Krzemiński – IV miejsce, Artur Woroniecki – V miejsce

Uczniowie SP Radzanowo zakwalifikowani do finału wojewódzkiego:

Julia Bogos, Aleksandra Czarnecka, Natalia Gawlińska, Larysa Korzeniewska, Klaudia Majchrzak, Aleksandra Zakrzewska, Krzysztofa Dworakowska, Julia Jasińska, Mateusz Atlak, Mateusz Bogdański, Grzegorz Krzemiński, Jakub Lemaniak, Igor Jodłowski, Łukasz Jabłoński, Bartłomiej Witkowski, Jakub Gawliński, Łukasz Lewandowski, Jakub Padzik, Artur Woroniecki, Dawid Kiełpiński :)



 16.10.2018r.  Międzypowiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Podgórzu.
II miejsce chłopców - kategoria młodzież

V miejsce dziewcząt - kategoria młodzież

VI miejsce chłopców - kategoria dzieci

VIII miejsce dziewcząt - kategoria dzieci


05.10.2018r. XXVII Płocki Bieg Tumski

Najlepszy indywidualny wynik to III miejsce Mateusza Atlaka


04.10.2018r. Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Podgórzu.

II miejsce dziewcząt - kategoria młodzież  

IV miejsce dziewcząt - kategoria dzieci

III miejsce chłopców - kategoria dzieci

III miejsce chłopców - kategoria młodzież


27 września 2018r. na biegach przełajowych w SP13 w Płocku.

Na zdjęciach uczniowie z sukcesami w swoich kategoriach wiekowych:

I miejsce Dawid Kiełpiński, II miejsce Marceli Gontarek, IV miejsce Oliwier Zieliński, V miejsce Piotr Dobosz

I miejsce Artur Woroniecki, III miejsce Filip Szymański,  V miejsce Piotr Kruk

I miejsce  Wiktoria Szajewska, II miejsce Natalia Ławicka, VI miejsce Wiktoria Charubin

V miejsce  Natalia Woźniak

prev next

Sukcesy sportowe 2017/2018




15.02.2018r.
Powiatowy Turniej Unihokeja Chłopców
W czwartek 15 lutego gościliśmy w naszej szkole drużyny chłopców reprezentujące sześć szkół, które zwyciężyły w gminnych i rejonowych zawodach.
W wyniku rywalizacji uzyskano:
I miejsce - Słubice, II miejsce - Radznaowo, III miejsce - Nowe Miszewo, IV miejsce - Proboszczewice, V miejsce - Sikórz, VI miejsce - Nowy Duninów.

13.02.2018r.
Powiatowy Turniej Unihokeja Dziewcząt
We wtorek 13 lutego gościliśmy w naszej szkole drużyny dziewcząt reprezentujące pięć szkół, które zwyciężyły w gminnych i rejonowych zawodach.
W wyniku rywalizacji uzyskano:
I miejsce - Słubice, II miejsce - Proboszczewice, III miejsce - Nowe Miszewo, IV miejsce - Sikórz, V miejsce - Radzanowo.

10.12.2017r.
Orlen handball mini liga - XI edycja V klas szkół podstawowych
Chłopcy reprezentujący szkołę z klas V i IV zdobyli XII miejsce.


13.11.2017r.
Rejonowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego
Kasia Dobosz i Natalia Kosielińska - I miejsce w kat. dziewcząt rocznik 2005 i młodsi
Jakub Gawliński i Adam Ławicki - II miejsce w kat. chłopców rocznik 2005 i młodsi


02.10.2017r.

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe - Podgórze 2017

Drużyna chłopców SP - II miejsce

Drużyna dziewcząt SP - VI miejsce