13.06.2018r.

Sukcesy naszych uczniów w Szkolnej Lidze i innych konkursach szkolnych i pozaszkolnych - podsumowanie podczas apelu.


23.05.2018r.

Sukcesy naszych uczniów w XIX Międzygminnej Lidze Przedmiotowej Radzanowo'2018

Kształcenie zintegrowane klas II:

I miejsce Patryk Matuszewski
II miejsce Filip Zalewski
IV miejsce Julia Tybuś o
V miejsce Nikola Julia Politowska
Edukacja przyrodniczo –społeczna klas III
I miejsce Natalia Stawicka
II miejsce Przemysław Szajewski
III miejsce Piotr Dobosz
IV miejsce Zuzanna Grabarczyk
Język polski klas IV
IV miejsce Agata Łazarz

Matematyka klas V:
I miejsce Olga Florczak
VI miejsce Paweł Opatrzyk

Humanistyczna klas VI:
IV miejsce Aleksandra Danielak
V miejsce Martyna Trzcińska
VI miejsce Lena Koziczyńska

Matematyczna klas VII:
I miejsce Joanna Opólska
II miejsce Dorota Wolińska
III miejsce Mateusz Borucki
VI miejsce Jakub Gorzycki
Biologiczno-chemiczna klas VII:
I miejsce Katarzyna Dobosz
II miejsce Natalia Sztendur
III miejsce Maja Gala
Dobrosława Kamińska

Język angielski klas IV-V
III miejsce Olga Florczak
IV miejsce Michał Stasiak
Język angielski klas VI-VII:
II miejsce Dobrosława Kamińska
III miejsce Julia Kubacka
Język angielski klasy gimnazjalne:
II miejsce Kacper Klekowicki
III miejsce Patrycja Woroniecka
IV miejsce Jakub Kosieliński
V miejsce Karolina Tokarska
VI miejsce Paweł Arszyński


26.04.2018r.

Sukcesy naszych uczniów w Międzyszkolnej Lidze "Prymusek" w Nowym Miszewie:


12.04.2018r.

Katarzyna Dobosz, Jakub Gorzycki, Adam Ławicki i Julia Kubacka wygrali eliminacje szkolne i uczestniczyli w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Płocku. W wyniku rywalizacji zdobyli III miejsce.


28.03.2018r.
Podczas akademii wielkanocnej wręczono nagrody i dyplomy w pozaszkolnych konkursach, które zdobyli nasi uczniowie.
*Uczniowie nagrodzeni w ogólnopolskim konkursie Stypendiada: w konkursie plastycznym "Plastuś" -  Nikola Woroniecka (IIIa) - 3.miejsce i tytuł Laureata, Julia Politowska (IIa), Natalia Kłysiak (IIIc), Wiktoria Stefaniak (IIIa) - otrzymały wyróżnienie i tytuły Finalisty;  Patryk Matuszewski (II) - wyróżnienie i tytuł Finalisty w konkursie czytelniczym "Abecadło"; Kinga Walkiewicz (II), Natalia Stawicka (IIIa), Zuzanna Grabarczyk (IIIc) - dyplomy za udział.
*Uczniowie nagrodzeni w ogólnopolskim konkursie "Biblia i przypowieści biblijne": Mikołaj Matuszewski (IIIb gimn.) - 4. miejsce, Zuzanna Zielińska (IIIb gimn.) - 4. miejsce, Marta Organiak (IIa gimn.) - 3. miejsce. Wszyscy otrzymali tytuły LAUREATA.

*Maciej Opatrzyk, uczeń klasy drugiej zajął III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Życie w innej galaktyce" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr1 w Mińsku Mazowieckim.
*Uczniowie nagrodzeni w ogólnopolskiej olimpiadzie  Olimpus - matematycznej i z języka angielskiego:

14.03.2018r.

Mikołaj Matuszewski - uczeń klasy 3b Gimn. zajął I miejsce w Powiatowym Turnieju Wiedzy Pożarniczej.


27.02.2018r.

Trzymamy wszyscy kciuki za Kasię Dobosz - uczennicę klasy 7a, która już  6 marca będzie uczestniczyła w wojewódzkim kuratoryjnym konkursie przedmiotowym z matematyki. Gratulujemy zakwalifikowania się do etapu wojewódzkiego w tym ważnym i prestiżowym konkursie przedmiotowym.


* Medal, dyplom Orła Ortograficznego oraz tytuł LAUREATA za zajęcie I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym "Ortograf" otrzymała Dorota Wolińska z 7b; Medale, dyplomy Orła Ortograficznego oraz tytuły FINALISTY za wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie  Ortograficznym "Ortograf" otrzymały  Olga Florczak z 5b, Katarzyna Dobosz z 7a, Natalia Sztendur z 7b 
* Olga Florczak z 5b otrzymała przyznany przez Instytut Rozwoju Oświaty tytuł LAUREATA za zajecie 3. miejsca w ogólnopolskim Dyktandzie (nie tylko) dla Mistrzów zorganizowanym w grudniu 2017 roku. W tym samym konkursie  Katarzyna Dobosz z 7a otrzymała WYRÓŻNIENIE za zajęcie 13. miejsca, Natalia Sztendur z 7b - WYRÓŻNIENIE za zajęcie 14. miejsca i Dorota Wolińska z 7b - WYRÓŻNIENIE za zajęcie 14.miejsca
*W ogólnopolskim konkursie PINGWIN 2017 z matematyki na poziomie klas 7. uczniowie klasy 7b zdobyli:  Jakub Padzik WYRÓŻNIENIE i 7. miejsce, Joanna Opólska - tytuł LAUREATA i 5 miejsce oraz Natalia Sztendur - tytuł LAUREATA i 5. miejsce.

Wolontariusze  WOŚP wyróżnieni w zbiórce.

Na zdjęciu brakuje kilku osób, którzy byli w tym czasie w Starostwie Powiatowym na posumowaniu WOŚP lub byli nieobecni. Najwięcej pieniędzy zebrali wolontariusze: Alicja Banasiewicz, Jakub Biały i Natalia Sztendur.

W tym roku wolontariusze z naszej szkoły zebrali rekordową sumę 12 833,40zł. Super :)


     W dniu 15 lutego 2018r. odbyły się eliminacje gminne Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”. W pierwszej grupie wiekowej - młodszej nasi uczniowie zajęli: I m-ce - Jakub Janiak (5b), II m-ce - Oskar Gawliński (5b), a w drugiej grupie wiekowej - starszej: I m-ce Mikołaj Matuszewski (3b Gim.), II m-ce - Dorota Wolińska (7a), III miejsce - Karolina Janiak (3a Gim. )
Osoby, które zajęły pierwsze miejsca zakwalifikowały się do etapu powiatowego.


   Uczniowie z klas siódmych zakwalifikowali się do etapu rejonowego konkursów przedmiotowych organizowanych przez MSCDN na zlecenie Mazowieckiego Kuratorium Oświaty "Mazowieckie Talenty": Jakub Padzik - matematyka, Mateusz Borucki - matematyka, Dorota Wolińska - matematyka, Katarzyna Dobosz - język polski i matematyka. 22 grudnia 2017r. otrzymali od dyrektora szkoły pisemne gratulacje.


".date("d-m-Y").""); ?>