Dzień Chłopaka w naszej szkole!

30 września obchodzony jest Dzień Chłopaka. Dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego  stanęły na wysokości zadania i zaplanowały obchody, które na pewno na długo pozostaną w pamięci solenizantów. Nie mogło zabraknąć życzeń i drobnych upominków w postaci słodkiego co nieco. W tym dniu w ubiorze mężczyzn dominował kolor niebieski podkreślający  niebiańskie zachowanie wszystkich mężczyzn naszej szkoły.

Chłopcy tego dnia  mogli liczyć na ulgowe traktowanie podczas odpowiedzi,kartkóweki itp.

Wszystkim chłopcom z okazji ich święta jeszcze raz życzymy moc gorących życzeń przesyłając  słodkie całusy.

Samorząd Uczniowski

Zbiórka makulatury zakończona – 26-27.03.2019r.

   We wtorek i w środę Samorząd Uczniowski ważył makulaturę, którą przynieśli uczniowie klas I-VIII naszej szkoły. W tym roku liczba makulatury przerosła nasze oczekiwania.:)

 

prevnext
 •  
          

 

III miejsce w konkursie piosenki – 14.02.2019r.

 Grupa reprezentantów Samorządu Uczniowskiego pod nazwą „Pierniki Kopernika” wyśpiewała III miejsce w II Powiatowym Festiwalu Piosenki Patriotycznej organizowanym przez SP23 w Płocku. Gratulujemy:)

Film z występu

 


Rada Samorządu Uczniowskiego 2018/2019

Przewodnicząca: Olga Florczak
Zastępca: Dorota Wolińska
Skarbnik: Jakub Gorzycki
Sekretarz: Karolina Przybysz

Opiekunowie: Barbara Lejza, Celina Dudzińska, Karolina Urbańska


Działalność 2018/2019

21.09.2018r. Podczas Sprzątania Świata SU podsumował ubiegłoroczną akcje zbiórki makulatury. Najlepsi pojadą na wycieczkę 🙂

01.10.2018r. Dzień Chłopaka – słodkości pod dziewczynek z SU

10.10.2018r. Podsumowanie konkursów podczas mszy z okazji peregrynacji obrazu i relikwii św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży w Parafii Radzanowo. 

10.10. 2018. SU zorganizował akademię z okazji Dnia Nauczyciela:)

09.11.2018r. SU przygotował w naszej szkole akcję #Rekord dla Niepodległej, kiedy wszyscy obecni uczniowie i nauczyciele wspólnie odśpiewali cztery zwrotki hymnu państwowego. Relacja na naszym Facebooku. Przedstawiciele SU złożyli również kwiaty i zapalili znicz przed tablicą upamiętniającą bohaterów walki o wolność przed nasza szkołą.

16.11.2018r. SU zorganizował wycieczkę nagrodową dla 41 uczniów, którzy w ubiegłym roku zebrali najwięcej makulatury. Wyjazd był do kina na seans filmowy w dwóch grupach wiekowych.

26.11.2018r. – ruszyła akcja „Góra Grosza” koordynowana przez SU

06.12.2018r. – spotkania z Mikołajem przy szkolnej choince – listy, karty, czapki mikołajkowe oraz słodki poczęstunek

27.11-17.12.2018r. – szkolny etap konkursu na ozdobę świąteczną organizowanego przez Kino Helios w Płocku.

21.12.2018r. – słodki upominek dla każdego oraz Kolędnicy kolędują po Radzanowie

10.01.2019r. – podsumowanie szkolnego etapu konkursu Ozdoba świąteczna oraz szkolnego konkursu Karta dla Mikołaja.

14.02.2019r. – Poczta Walentynkowa

14.02.2019r. – udział Uczniów z SU w II Powiatowym Przeglądzie Piosenki Patriotycznej organizowanym przez SP23 w Płocku, gdzie zdobyli III miejsce

28.02.2019r. – Tłusty czwartek – Samorząd Uczniowski częstował pączkami ufundowanymi przez Radę Rodziców

08.03.2019r. – Dzień Kobiet – życzenia i słodki upominek dla każdej dziewczynki w szkole oraz gromkie „Sto lat” odśpiewane w pokoju nauczycielskim, życzenia i tort od chłopców z Samorządu Uczniowskiego 🙂


 

Podsumowanie szkolnych konkursów – 10.01.2019r.

 Samorząd Uczniowski podsumował szkolne konkursy – Ozdoba świąteczna i Karta dla Mikołaja. Podczas apelu wręczono również dyplomy i nagrody za konkurs recytatorski, który odbył się w naszej szkole w grudniu, a także dyplomy i upominki przesłane od organizatora dla uczniów, którzy wykonali prace na konkurs Eko-Robot.

  

Podsumowanie akcji Szlachetna Paczka w naszej szkole – grudzień 2018

 Już  po raz piąty uczniowie i nauczyciele  naszej szkoły wzięli udział w tym społecznym projekcie. Ma on na celu pomoc rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej. W tym roku z bazy rodzin Szlachetnej Paczki wybraliśmy starsze, schorowane małżeństwo – panią Ewę i pana Ryszarda.

    Państwo Ci, oprócz żywności i środków czystości, potrzebowali w szczególności: zimowej odzieży, butów, kołdry, koca, pościeli, poduszek, odkurzacza a także dwóch kul inwalidzkich łokciowych, gdyż pani Ewa ma problemy z chodzeniem.

    Część uczniów chętnych do udziału w akcji podarowała środki czystości i żywność, inni przynieśli pieniądze. W sumie zebrano 585,03zł. Z zebranych środków zakupiono buty zimowe, kołdrę, koc, pościel, poduszki i odkurzacz. Wszystko zostało zapakowane i dostarczone do magazynu zbiorczego, a stamtąd do samych zainteresowanych.

    Wszystkim, którzy włączyli się w akcję bardzo dziękujemy. Jesteśmy wdzięczni za okazane wsparcie, chęć niesienia pomocy, szlachetność i otwartość na drugiego człowieka. Samorząd Uczniowski z p. Joanną Słupecką

 

prevnext
 •  
       

Kolędnicy SU z VIIIb– 21.12.2018r.  

 Dnia 21.12.2018r. uczniowie klasy VIIIb  z wychowawcą  już od rana rozpoczęli świętowanie Bożego Narodzenia. Spotkanie odbyło się od przeczytania Pisma Świętego o narodzeniu Jezusa. Dzieliliśmy się opłatkiem składając sobie najlepsze życzenia. Obdarowywaliśmy się prezentami, śpiewaliśmy kolędy i oczywiście kosztowaliśmy potrawy wigilijne przygotowane przez uczniów i wychowawcę. Na koniec podsumowaliśmy, że piękne chwile spędzone razem będziemy długo wspominać kiedy opuścimy naszą szkołę.

 Po spotkaniu w klasie ok. godziny 11.15 p. Lejza i wychowankowie klasy VIIIb wyruszyli w drogę z kolędowaniem. Odwiedziliśmy zakłady pracy i sklepy w Radzanowie. Śpiewaliśmy kolędy, składając najlepsze życzenia na święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok .

 

prevnext
 •  
          

Konkurs Ozdoba świąteczna – etap szkolny 27.11-17.12.2018

prevnext
 •  
           

Relacja ze spotkań z Mikołajem przy choince – 06.12.2018r.

prevnext
 •  
                                     
 
prevnext
 •  
   
prevnext
 •  
                                             
prevnext
 •  
                             

Zbiórka makulatury 2017/2018

prevnext
 •  
       

prevnext
 •  
                                      

prevnext
 •  
         

Zbiórka makulatury

 

   Wielka Zbiórka Makulatury w roku szkolnym 2016/2017 była  już czwartą, w jakiej uczestniczyła nasza szkoła. W miesiącu marcu i kwietniu uczniowie przynosili makulaturę i składali w klasach. W dniach 12 i 13 kwietnia Samorząd Uczniowski zważył makulaturę i oddał do skupu . W tym roku nasza szkoła zebrała 2 tony 150 kilogramów.

Na zdjęciu uczniowie, którzy przynieśli najwięcej makulatury 🙂

 


Akcja „Góra Grosza”

prevnext
 •  
 
Czcionka
Kontrast