Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w ramach Mazowieckich Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej – Radzanowo 2022

28 września 2022 roku Szkoła Podstawowa w Radzanowie i Uczniowski Klub Sportowy „Atleta” byli organizatorami Powiatowych Sztafetowych Biegów Przełajowych w ramach Mazowieckich Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej. Do zawodów zgłosiły się cztery szkoły z powiatu płockiego – SP Radzanowo, SP Rogozino, SP Słupno, SP Bodzanów. Na trasie i w biurze zawodów pracowali wyznaczeni nauczyciele naszej szkoły oraz nauczyciele-emeryci z naszej szkoły (członkowie Klubu). Dla każdego uczestnika była ciepła herbata przygotowana przez panie woźne.

W czterech kategoriach biegło 130 zawodników. Wyniki zawodów wyglądają następująco:

Kategoria dzieci – dziewczynki

I miejsce SP Radzanowo

II miejsce SP Słupno

III miejsce SP Bodzanów

Kategoria dzieci – chłopcy

I miejsce SP Słupno

II miejsce SP Bodzanów

III miejsce SP Rogozino

IV miejsce SP Radzanowo

Kategoria młodzież – dziewczynki

I miejsce SP Słupno

II miejsce SP Radzanowo

III miejsce SP Bodzanów

Kategoria młodzież – chłopcy

I miejsce SP Bodzanów

II miejsce SP Słupno

III miejsce SP Radzanowo

Dla wszystkich drużyn były dyplomy, a za miejsca medalowe puchary.

Ireneusz Gontarek, Monika Wolińska

XXIII Jesienny Bieg Przełajowy w Radzanowie – podsumowanie

 22 września 2022 roku odbył się XXIII Jesie

nny Bieg Przełajowy na Mazowszu, organizowany przez Uczniowski Klub Sportowy „Atleta” i Szkołę Podstawową im. Mikołaja Kopernika w Radzanowie. W tym roku w zawodach uczestniczyli uczniowie ze szkół podstawowych: Rogozino, Bodzanów, Cieśle, 13 Płock, Zagroba, Zągoty, Wyszogród, Nowe Łubki, Nowe Miszewo, Kobylniki i oczywiście Radzanowo. W oddzielnym biegu uczestniczyli również nasi sąsiedzi – dzieci z „zerówek” Samorządowego Przedszkola w Radzanowie. Uczniowie rywalizowali ze sobą w 18 kategoriach dziewcząt i chłopców.  W czasie biegów nad porządkiem czuwali  nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej w Radzanowie –  sędziowie na trasach oraz na boisku, na starcie, mecie i w biurze zawodów.

Po ukończonych biegach każdy uczestnik mógł napić się ciepłej herbaty przygotowanej przez panie woźne. Dla zwycięzców indywidualnych były medale, dyplomy i okolicznościowe koszulki sportowe oraz statuetka dla zdobywcy I miejsca. W tym roku w klasyfikacji drużynowej puchary otrzymały szkoły w kategoriach chłopców i dziewcząt.  Szczegółowe wyniki (pierwsze sześć miejsc w każdej kategorii) oraz wyniki drużynowe zawarte są w tabelach wyników w załączeniu.

Impreza została zorganizowana dzięki pozyskaniu przez UKS „Atleta” środków w ramach konkursów na upowszechnianie sportu z Gminy Radzanowo. Opiekę medyczną nad imprezą sprawował – NZOZ „Medicines” Łubki Nowe. Każdego roku nasze przedsięwzięcie wspierają również zaprzyjaźnieni sponsorzy.

Dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do sprawnego przebiegu imprezy.                                                                                                                      Organizatorzy

Ireneusz Gontarek, Monika Wolińska

 

tabelki z wynikami 23 bieg 2022r

XXI Jesienny Bieg w Radzanowie

24 września odbył się – XXI Jesienny Bieg Przełajowy w Radzanowie. W biegach uczestniczyli uczniowie Szkoły Podstawowej w Radzanowie oraz klas „zero” Samorządowego  Przedszkola w Radzanowie.

W czasie biegów nad porządkiem czuwali wszyscy nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej w Radzanowie –  sędziowie na trasach oraz na boisku, na starcie, mecie i w biurze zawodów.

Po ukończonych biegach każdy uczestnik mógł napić się ciepłej herbaty. Dla zwycięzców indywidualnych były medale, dyplomy i okolicznościowe koszulki sportowe oraz statuetka dla zdobywcy I miejsca. W tym roku w klasyfikacji drużynowej chłopców i dziewcząt puchary otrzymały zwycięskie klasy naszej szkoły.

Impreza została zorganizowana dzięki pozyskaniu przez UKS „Atleta” środków w ramach konkursów na upowszechnianie sportu z Gminy Radzanowo  oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego. Opiekę medyczną nad imprezą sprawował – NZOZ „Medicines” Łubki Nowe.

Dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do sprawnego przebiegu imprezy.

Organizatorzy

Ireneusz Gontarek, Monika Wolińska

 
 
 
  •  
 
 
 

XX Jesienny Bieg Przełajowy na Mazowszu

26 września odbył się jubileuszowy  – XX Jesienny Bieg Przełajowy w Radzanowie. W biegach uczestniczyło 516 uczniów z trzynastu szkół podstawowych: Bulkowo, Cieśle, Rogozino, Radzanowo, SP13 Płock, Zagroba, Święcieniec, Nowe Łubki, Kobylniki, Nowe Miszewo, Orszymowo, Rębowo, Staroźreby oraz Samorządowe  Przedszkole w Radzanowie. W dwóch ostatnich kategoriach, czyli  „Biegu 20-lecia”, uczestniczyło 21 kobiet i 44 mężczyzn. Były to biegi otwarte – dla wszystkich chętnych małych i dużych w związku z jubileuszową edycją biegu przełajowego.  Łącznie w zawodach pobiegły 582 osoby.

Zawody rozpoczęli Dyrektor Szkoły Bolesław Urbaniak, prezes UKS Atleta Ireneusz Gontarek oraz Wójt Gminy Radzanowo Sylwester Ziemkiewicz. W czasie biegów nad porządkiem czuwali wszyscy nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej w Radzanowie –  sędziowie na trasach oraz na boisku, na starcie, mecie i w biurze zawodów.

Po ukończonych biegach każdy uczestnik mógł napić się ciepłej herbaty. Dla zwycięzców indywidualnych były medale, dyplomy i okolicznościowe koszulki sportowe oraz statuetka dla zdobywcy I miejsca. W „Biegu 20-lecia” zostały rozlosowane nagrody rzeczowe ufundowane przez Szkołę Podstawową w Radzanowie. W klasyfikacji drużynowej chłopców i dziewcząt szkół podstawowych nagrodzeni otrzymali puchary.

Impreza została zorganizowana dzięki pozyskaniu przez UKS „Atleta” środków w ramach konkursów na upowszechnianie sportu z Gminy Radzanowo i Starostwa Powiatowego w Płocku oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego. Opiekę medyczną nad imprezą sprawował – NZOZ „Medicines” Łubki Nowe.

Dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do sprawnego przebiegu imprezy. Zapraszamy za rok.                                                                                              Organizatorzy

 


XX Jesienny Bieg Przełajowy – 26.09.2019r.

 
 

XIX Jesienny Bieg Przełajowy – 20.09.2018r.

 
  •  
 
 

Sukcesy NASZYCH UCZNIÓW w biegu

 

W swoich kategoriach wiekowych poszczególne miejsca zdobyli:

I miejsca: Jakub Gawliński, Mateusz Atlak ,Mateusz Stelmach, Dawid Kiełpiński

II miejsca: Marcel Wiśniewski, Olga Florczak, Łukasz Jabłoński, Mateusz Bogdański, Natalia Gawlińska, Maja Jóźwiak, Amelia Szymańska, Zuzanna Pranczk, Natalia Woźniak, Artur Woroniecki, Wiktoria Szajewska

III miejsca: Łukasz Mikołajczak, Igor Jodłowski, Krzysztof Krzyżewski, Krzysztofa Dworakowska, Szymon Sobiecki, Maja Wiśniewska, Julia Rutkowska, Klaudia Karulak, Marceli Gontarek

IV miejsca: Grzegorz Krzemiński, Aleksandra Czarnecka, Adrian Kiełpiński, Zuzanna Banasiewicz, Piotr Gajewski, Natalia Ławicka

V miejsca: Klaudia Majchrzak, Oskar Gawliński, Julia Jaskuła, Filip Stefaniak

VI miejsca: Norbert Zachandrewicz, Łukasz Lewandowski, Julia Bigos, Kacper Adamski, Marcelina Gala, Filip Zalewski, Dominika Buczkowska, Igor Kruk, Filip Szymański

GRATULUJEMY! 🙂 

Napisali o nas: Tygodnik Płocki


10.09.2018r.

 

Zapraszamy do udziału w XIX Jesiennym Biegu Przełajowym na Mazowszu. W tym roku nawiązujemy do setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę oraz jubileuszu szkoły w Radzanowie – dwa ostatnie biegi pod hasłem „Bieg 100-lecia”.

 

 
 

XVIII Jesienny Bieg Przełajowy – 21.09.2017r.

 

XVIII Jesienny Bieg Przełajowy na Mazowszu – Radzanowo ‘2017

21 września 2017 roku na boisku za przedszkolem i ulicach pobliskiego osiedla domków jednorodzinnych odbył się XVIII Jesienny Bieg Przełajowy zorganizowany przez Uczniowski Klub Sportowy „Atleta” i Szkołę Podstawową im. Mikołaja Kopernika w Radzanowie.

Sukcesy uczniów z naszej szkoły:

W rywalizacji drużynowej nasza szkoła zajęła I miejsce w kategorii dziewcząt i I miejsce w kategorii chłopców –otrzymała dyplomy i puchary. Dziękujemy wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy aktywnie włączyli się w bieg zdobywając punkty.

W rywalizacji indywidualnej:

 

Rocznik: dziewczęta 2010

II miejsce – Maja Wiśniewska, kl.2

III miejsce – Majewska Weronika, kl.1a

IV miejsce – Zuzanna Banasiewicz, kl.1a

V miejsce – Amelia Klekowicka, kl.2

VI miejsce – Julia Tybuś, kl.2

Rocznik: chłopcy 2010  

I miejsce – Szymon Sobiecki, kl.1a

III miejsce ex aequo  – Bartosz Sztendur, kl.1a oraz Filip Zalewski ,kl.2

VI miejsce – Leon Koziczyński, kl.1a

Rocznik: dziewczęta 2009

IV miejsce – Marcelina Gala, kl.3b

VI miejsce – Natalia Kłysiak, kl.3c

Rocznik: chłopcy 2009  

III miejsce – Kacper Adamski , kl.3c

VI miejsce – Piotr Dobosz, kl.3b

 Rocznik: dziewczęta 2008                          

II miejsce – Woźniak Natalia, kl.4a

III miejsce – Krzemińska Alicja, kl.3a

V miejsce – Alicja Przybysz, kl.2c

VI miejsce – Nikola Woroniecka, kl.2a

Rocznik: chłopcy 2008                  

II miejsce  – Marceli Gontarek, kl. 4a

 Rocznik: dziewczęta 2007                          

II miejsce- Wiktoria Szajewska, kl.4a

VI miejsce – Wiktoria Charubin, kl.4b

Rocznik: chłopcy 2007                  

IV miejsce – Filip Szymański, kl.4a

VI miejsce – Sebastian Wiśniewski, kl.4a

 

Rocznik: dziewczęta 2006                          

III miejsce – Olga Florczak, kl.5b

Rocznik: chłopcy 2006                

I miejsce – Łukasz Mikołajczyk, kl.5b

 

 

 Rocznik: dziewczęta 2005                          V miejsce – Malwina Zielińska, kl.6b

Rocznik: chłopcy 2005

I miejsce – Jakub Gawliński, kl.6a

Rocznik: dziewczęta 2004          

III miejsce – Julia Jasińska, kl.7b

Rocznik: chłopcy 2004                  

I miejsce – Łukasz Jabłoński, kl.2b G

V miejsce – Igor Jodłowski, kl.7b 

Rocznik: dziewczęta 2003                          

IV miejsce –  Karolina Tokarska, kl.3b G 

Rocznik: chłopcy 2003                  

I miejsce – Mateusz Atlak, kl.2a G

II miejsce – Mateusz Bogdański, kl.2a G

V miejsce – Bartłomiej Witkowski, kl.2b G 

Rocznik: dziewczęta 2002 i starsze                        

II miejsce –  Krzysztofa Dworakowska, kl.7a

V miejsce – Julia Bigos, kl.2a G

VI miejsce – Natalia Gawlińska, kl.2a G

 Rocznik: chłopcy 2002 i starsi  

II miejsce – Daniel Olszewski, kl.3b G

 

W kategorii klas:

I – klasa 2a G

II – klasa 1a SP

III – klasa 5b

IV – klasa 2 SP

V – klasa 4a

VI – klasa 6a

VII – klasa 7b i 3b SP

VIII – klasa 2b G i 3c SP

GRATULUJEMY!

Sekretarz UKS „Atleta” Monika Wolińska