Gdy nadejdą Święta
niech nadzieja i radość
zastukają do waszych drzwi,
a Nowy Rok przyniesie
pomyślność, szczęście
i piękny uśmiech każdego dnia

Dyrektor i Pracownicy Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Radzanowie

Bożonarodzeniowe  spotkanie w naszej szkole

Wigilijny wieczór jest dla wielu najbardziej wzruszającym i uroczystym momentem  w roku. Nie ma chyba drugiego takiego kraju na świecie, gdzie Wigilię Bożego Narodzenia obchodzono by tak uroczyście jak u nas. To czas wzajemnego zbliżenia, darowania urazów, zadumy i refleksji. Tradycją  naszej szkoły jest spotkanie wszystkich uczniów i nauczycieli na hali sportowej. W tym roku takie spotkanie odbyło się w 17 grudnia. Z racji trudnego czasu przedstawiliśmy  krótką historię narodzenia Pana Jezusa i śpiewaliśmy  kolędy. Samorząd Uczniowski  jak każdego roku przygotował niespodziankę dla wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły i oczywiście uczniów – składając najpiękniejsze życzenia świąteczno noworoczne.

Z pozdrowieniami  noworocznymi Samorząd Uczniowski.