Dziewczęta z rocznika 2011 reprezentujące ULKS OLIMPIA Radzanowo zainaugurowały II fazę rozgrywek o miejsca IX – XIX w Lidze Warszawsko – Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej. Rozgrywki toczą się w tej fazie w grupach. Nasze podopieczne będą toczyć rywalizację z zespołami MKS Ochota Warszawa, UKS SP1 Wyszków, SCKS Jurand Ciechanów, MKS Marcovia Marki i walczyć o jak najlepsze miejsce w rundzie finałowej. W rundzie finałowej pierwsze dwa zespoły z każdej z grup (P i R) będą rywalizowały o miejsca IX – XII (system pucharowy), zespoły z trzecich i czwartych miejsc (A i B) będą rywalizowały o miejsca XIII – XVI (system pucharowy), natomiast zespoły z piątych miejsc i szóstego będąrywalizowały o miejsca XVII – XIX (każdy z każdym).
Dnia 03 lutego drużyna dziewcząt podczas 1 turnieju rywalizowała w Ciechanowie z drużynami: MKS Ochota Warszawa odnosząc zwycięstwo 16:12👌 i UKS SP1 Wyszków przegrywając 9:16.
Gratulujemy wyników👏 i życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji trzymając kciuki za jak najlepsze wyniki
Zarząd ULKS Olimpia Radzanowo dziękuję za wsparcie finansowe Wójtowi i Radzie Gminy Radzanowo, dzięki któremu dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności i rywalizować sportowo z najlepszymi drużynami na Mazowszu 😊