Szanowni Państwo.
Dyrekcja, Rada Pedagogiczna oraz Rada Rodziców zapraszają na Piknik Rodzinny w dniu 11 maja 2024 r. / sobota /. Początek imprezy godz. 9.30. Przewidywane zakończenie 13.00.
Gry i zabawy, turniej sprawnościowy, grill, konkursy, koncert chóru szkolnego.
Zapraszamy dzieci z rodzicami, dziadkami, rodzeństwem.
W tym dniu będą jechały autobusy szkolne. Wyjazd na trasy z Radzanowa o godz. 8.45. Autobusy będą zabierały z przystanków chętnych zarówno dzieci, jak i dziadków czy rodziców, którzy zechcą skorzystać z przyjazdu. Powrót autobusu ok. godz. 13.15. Dzieci po opieką rodziców lub innych dorosłych opiekunów. Uczniowie, którzy będą na pikniku same informują o tym wychowawcę do czwartku 09.05.2024 r. Wyznaczymy dla nich opiekunów, ale nie zawsze będą to wychowawcy klas.

W programie:
Turniej sprawnościowy drużyn klasowych w kategorii klas I – III, IV – VI i VII – VIII.
Konkurencje ustali organizator. Prosimy, aby każda klasa wystawiła drużynę składającą się z 3 par. W parze musi być mama lub tata lub dziadek lub babcia i dziecko. Para może być męska, żeńska lub mieszana. Pary zgłaszają się do wychowawców klas. Jeżeli zgłoszą się więcej niż 3 pary w klasie wychowawca przeprowadzi losowanie. Jeżeli zgłoszą się mniej niż 3 pary w turnieju może wziąć udział wychowawca /wychowawczyni z wybranym uczniem. Konkurencje nie będą trudne. Każda para zbiera punkty dla siebie, a następnie punkty są sumowane do punktacji klasowej. W kategorii klas wygrywa ta klasa, która uzbiera najwięcej punktów. Za zajęte miejsca dla klas dyplomy oraz dla najlepszej pary w kategorii klas. Chętni do wzięcia udziału zgłaszają się do wychowawcy za pośrednictwem dziennika do 06.05.2024 r. Wychowawcy 08.05.2024 r. potwierdzą reprezentowanie klasy. Prosimy o stroje sportowe.

Zabawy sprawnościowe – każdy z chętnych będzie mógł zmierzyć się z dzieckiem np. w rzucie piłeczką do kosza czy biegu w workach. Przewidujemy przeciąganie liny w konkurencjach klasowych : rodzice dzieci.
Niebieski bieg – bieg na rzecz osób niepełnosprawnych dla chętnych dorosłych i dzieci na boisku za przedszkolem.
Poczęstunek Grill – kiełbaski z grilla, ciasto, napój, popcorn
Koncert chóru szkolnego – piosenka piknikowa do wspólnego śpiewania, piosenki dla mamy z okazji zbliżającego się święta.
Karaoke – duety lub zespoły rodzinne.

Strój sportowo – piknikowy, można zabrać ze sobą kocyk do posiedzenia na trawie.
Zakończenie ok. godz. 13.00

Udział w imprezie jest bezpłatny. Rada Rodziców będzie zbierać fundusze na swoją działalność do puszek przy wydawaniu poczęstunku. Prosimy o wpłaty. Najniższa wpłata dwa złote. Każdy wrzucający do puszki pieniądze otrzyma okolicznościową naklejkę „ Wspieram Radę Rodziców”
W przypadku niepogody/ deszczu / impreza odbędzie się na hali w nieco okrojonym wymiarze jeżeli chodzi o konkurencje czy zabawy.
Nad bezpieczeństwem uczestników czuwać będą druhowie z OSP Woźniki.
W imieniu organizatorów : Bolesław Urbaniak dyrektor szkoły